Pamiętajcie, że to samo Słowo Boże rozciąga się na wszystkie księgi, że to samo Słowo rozbrzmiewa na ustach wszystkich świętych pisarzy. To Słowo, które było na początku u Boga, nie potrzebuje sylab, ponieważ nie jest zależne od czasu.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Zwykła 27 styczeń 2019

• W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, przed mszą ranną i wieczorną okazja do sakramentu pokuty.
  • W sobotę, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie znane jako Matki Boskiej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu będą: 7:00, 10:00, 16:00 i 18:00 Na każdej mszy świętej poświęcenie gromnic.
  • 2 luty to Dzień Życia Konsekrowanego, polecamy w modlitwach w sposób szczególny zakonnice i zakonników. Taca z tego dnia jest przeznaczona na zakony klauzurowe
  • Odwiedziny chorych w lutym w sobotę od godziny 9 rano.
  • Poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I Komunii, w niedzielę, 3 lutego na mszy świętej o 10:00 Po mszy krótkie spotkanie z rodzicami.
  • W naszej parafii jest otwarta, za zgoda metropolity Białostockiego Tadeusza, Poradnia Rodzinna. Prowadzi ją małżeństwo; pani Izabela i Łukasz Adamscy. Na spotkania proszę umawiać się telefonicznie. Numer 501 183 092 Więcej szczegółów na stronie parafialnej i na tablicy ogłoszeń.
  • Bardzo dziękujemy wszystkim za spotkania duszpasterskie w czasie tegorocznej kolędy. Spotkaliśmy się z serdecznością i prawdziwie podlaską gościnnością. Wielkie dzięki także za złożone w czasie kolędy ofiary. Bóg zapłać!!!