Wszyscy powinniśmy dopomagać sobie wzajemnie, aby w królestwie niebios zabłysnąć jak synowie światła, a zdobywać je trzeba czystą wiarą i dobrymi czynami.
[św. Leon Wielki]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła 20 styczeń 2019

• Kontynuowana jest wizyta kolędowa w naszej parafii. W tym tygodniu planujemy odwiedzić następujące ulice: Kraszewskiego blok 2 C, Kraszewskiego blok 2 B, Kraszewskiego blok 8, Kraszewskiego blok 6, Kraszewskiego blok 1, Kraszewskiego blok 12, Kraszewskiego blok 2 D, Kraszewskiego blok 14, Kraszewskiego blok 10 B, Kraszewskiego blok 10 A, Kraszewskiego blok 2 E, Kraszewskiego blok 10, Kraszewskiego blok 2 A, Kraszewskiego blok 4, Kraszewskiego blok 2 F
  • Planowane zakończenie kolędy 25 styczeń w piątek.
  • W sobotę, 26 stycznia wracamy do zwykłego porządku mszy świętych; rano o 7:00 i wieczorem o 18:00
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w styczniu będzie 26 stycznia w sobotę o 18:00 Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  • Bierzmowanie w naszej parafii będzie miało miejsce 4 kwietnia, to jest w czwartek na mszy świętej o 18:00 Sakramentu udzieli ksiądz biskup Henryk Ciereszko.