Maryja jest Matką Boga i naszą, Matką możną i miłosierną, która gorąco pragnie napełnić nas niebieskimi łaskami.
[św. Jan Bosko]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa 30 grudzień 2018

• Dzisiaj po mszy świętej o 18:00 czuwanie modlitewne.
    Będziemy dziękować Bogu za miniony rok, prosząc o dalsze błogosławieństwo dla naszej parafii.
  • 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi msze święte jak w każdą niedzielę
  • W niedzielę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego.
    Na każdej mszy świętej poświęcenie kredy. W tym dniu także przypada 6 rocznica śmierci, ojca Janusza Walerowskiego SVD. O 12:00 będzie msza święta w jego intencji a następnie złożymy kwiaty i znicze na grobie obok kościoła parafialnego.
  • Duszpasterską wizytę kolędową rozpoczniemy w tym tygodniu.
    W zwykłe dni kolędę rozpoczynamy o 16:00, w soboty o 10 rano. Z księżmi będą chodzić ministranci. Plan kolędy jest na stronie parafialnej oraz w gablotce.
  • W czasie kolędy nie ma mszy świętej wieczornej, wyjątkowo będzie msza wieczorem w Pierwszy Piątek, 4 stycznia oraz okazja do spowiedzi.
  • W styczniu nie ma wizyty chorych, odwiedzimy ich w czasie kolędy.