Bóg jest dawcą każdego życia i wszystko, co żyje, podlega ojcowskiej pieczy Boga. Stąd też dziecko żyjące w łonie swej matki żyje równocześnie w Bogu. U Boga znajduje matka łaskę miłości i duchową siłę do macierzyńskiej ochrony życia poczętego i życia rozwijającego się.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Adwentu 23 grudzień 2018

• Jutro wigilia Narodzenia Pańskiego, o 6 rano ostatnia msza roratnia. Nie ma mszy świętej wieczornej. Zapraszamy na Pasterkę o 24 w nocy. Zachęcamy do religijnego i tradycyjnego przeżycia spotkań wigilijnych, a więc bez alkoholu i potraw mięsnych.
  • Jutro, 25 grudnia msze święte: 8:00, 10:00 i 12:00
    Nie ma mszy świętej o 18:00
    W II Dzień Świąt, 26 grudnia msze święte tak jak w niedzielę.
  • W przyszłą niedzielę, 30 grudnia po mszy świętej o 18:00 czuwanie modlitewne w naszym kościele. Będziemy dziękować Bogu za miniony rok, szczególnie za wydarzenia zbawcze w naszej parafii. Modlitwę adoracyjną będą prowadzić parafianie z grupy modlitewnej. Bardzo gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej.
  • Tradycyjnie, w wigilie od 10:00 do 14:00 nasi harcerze zapraszają do zapalenia Betlejemskiego Światełka Pokoju. Ognisko będzie się paliło przy kościele.
  • Duszpasterską wizytę kolędową rozpoczniemy w przyszłym roku od 2 stycznia. Dokładny plan będzie ogłoszony.