Miłuj i czyń co chcesz. Gdy milczysz, to milcz z miłością. Gdy mówisz, to mów z miłością. Gdy upominasz, to upominaj z miłością. Gdy przebaczasz, to przebaczaj z miłością. Bądź źródłem miłości, ponieważ z tego źródła może pochodzić jedynie dobro.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Adwentu 16 grudzień 2018

• Od jutra, 17 grudnia rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Na mszy świętej wieczornej śpiewamy nowennę przed Bożym Narodzeniem.
  • Dzisiaj po mszy świętej wieczornej, w Domu Misyjnym spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej.
  • W przyszłą niedzielę, na mszy świętej o 10:00, uroczyste wprowadzenie w posługę ministranta; Jakuba Han i Gabriela Osmólskiego.
  • Spotkanie formacyjne dla przygotowujących się do bierzmowania, klasy VI I VII w przyszłą niedzielę po mszy świętej o 12 w południe.
  • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
    Paulina Żuk parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie
    Jakub Jan Żoch parafia o. Pio, Białystok
    Zapowiedz II
    Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym