Chrześcijanin odradza się dzięki temu samemu Duchowi, dzięki któremu narodził się Chrystus. Dzięki temu samemu Duchowi dostępujemy odpuszczenia grzechów, dzięki któremu Chrystus nie miał w ogóle grzechu.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu 9 grudzień 2018

• Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w tym tygodniu. Plan jest następujący:
    Piątek (14 grudzień)
    7:00, 16:00 i 18:00 Msza święta z nauką
    Sobota (15 grudzień)
    6:00, 10:00, 16:00 i 18:00 Msza święta z nauką
    Niedziela (16 grudzień)
    8:00, 10:00, 12:00 i 18:00 Msza święta z nauką
    Rekolekcje wygłosi o. Krzysztof Malejko SVD, misjonarz z Wietnamu. Bardzo zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, będziemy spowiadać przed wszystkimi mszami.
  • W naszym Domu Misyjnym i w Parafii chciałbym serdecznie przywitać o. Henryka Piotrowskiego SVD.
    Długie lata o. Henryk spędził na misjach w Kolumbii, a pochodzi z diecezji tarnowskiej. Życzymy dużo Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej na Podlasiu.
  • Opłatkowe spotkanie Rady Parafialnej, w następną niedzielę, 16 grudnia po mszy wieczornej o 18:00, w Domu Misyjnym.
  • Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świece 6 złotych, duża 12 złotych. Świece można nabywać w naszym sklepiku.
  • Przypominam, że dystrybucją opłatków w naszej parafii zajmuje się pan Paweł, nasz organista. Bardzo proszę aby właśnie u niego nabywać opłatki, jest to też forma wynagrodzenia za jego trud gry na organach i prowadzeniu chóru parafialnego. Opłatki są poświęcone.
  • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
    Paulina Żuk       parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie
    Jakub Jan Żoch parafia o. Pio, Białystok
    Zapowiedz I
    Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym