Cała mądrość życia w tej jedynie mieści się prawdzie – czekać i mieć nadzieję.
[Aleksander Dumas]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Adwentu 2 grudzień 2018

• Adwent to czas duchowego przygotowania na pamiątkę Narodzin Pana Jezusa. Tradycyjnie w naszym kościele msze święte roratnie będą o 6:00 rano w poniedziałki, środy i soboty. Wszystkich serdecznie zapraszamy, dla dzieci przygotowaliśmy obrazki do wklejenia, proszę przychodzić na roraty z lampionami.
  • 6 grudnia przypada wspomnienie specjalnego świętego, a mianowicie świętego Mikołaja, biskupa. Wzorem lat ubiegłych planujemy uroczystość świętego Mikołaja w naszym kościele dla dzieci. Byłoby to w niedzielę, 9 grudnia o 14:00 Zainteresowanych rodziców prosimy o przynoszenie podarków do zakrystii do niedzieli włącznie.
  • W sobotę 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte, o 6 rano i wieczorem o 18:00
  • W przyszłą niedzielę, 9 grudnia, na mszy świętej o 10:00, poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I Komunii, po mszy spotkanie z rodzicami.
  • Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świece 6 złotych, duża 12 złotych. Świece można nabywać w naszym sklepiku.
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych w sobotę 8 grudnia od 9 rano.