Jednorodzony Syn Boży stał się Synem Człowieczym, by synów ludzkich uczynić synami Bożymi. On, w ludzkim ciele sługa, w tym ciele służył tym, którzy są Jego sługami; czyni ich wolnymi, aby mogli oglądać Boga w postaci Bożej.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25 listopad 2018

• Przyszła niedziela, 2 grudnia, to I Niedziela Adwentu, to czas duchowego przygotowania na pamiątkę Narodzin Pana Jezusa. Tradycyjnie w naszym kościele msze święte roratnie będą o 6:00 rano w poniedziałki, środy i soboty. Wszystkich serdecznie zapraszamy, dla dzieci przygotowaliśmy obrazki do wklejenia, proszę przychodzić na roraty z lampionami.
  • W piątek, 30 listopada, święto świętego Andrzeja, Apostoła
  • Różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach do 30 listopada włącznie. Bardzo dziękujemy członkom Kół Różańcowych naszej parafii za włączenie się do modlitw w intencji naszych wiernych zmarłych.
  • Zapraszamy chętnych do pomocy przy wysyłce czasopisma „Misjonarz”, proszę się zgłaszać na furtę Domu Zakonnego przy ulicy Zambrowskiej. Prace rozpoczynamy od 8 rano. Już teraz dziękujemy za pomoc.
  • Zapraszamy na koncert „100 Lat Niepodległości”, odbędzie się on 26 listopada (poniedziałek) o 17:30 w Szkole Podstawowej w Kleosinie. Wstęp wolny.
  • „Gdzie słyszysz śpiew tam wchodź, tam dobre serca mają.
Źli ludzie wierzaj mi, Ci nigdy nie śpiewają." (Johann Wolfgang von Goethe .
    Bardzo zapraszamy do uczestnictwa w naszym chórze parafialnym, chętni proszę się zgłaszać do pana Pawła naszego organisty.