Podnieście głowy i zobaczcie cel waszej drogi. Jeśli idziecie za Chrystusem, jeśli przewodzi wam Duch Święty, to nie może być innego celu, jak dom Ojca, który jest w niebie. Tego celu nie można stracić z oczu.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła 18 listopad 2018

• W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata. To ostatnia niedziela zamykająca rok liturgiczny przed I Niedzielą Adwentu, 2 grudnia.
  • Spotkanie formacyjne dla przygotowujących się do bierzmowania: dla klas VIII i III Gimnazjum, 25 listopada, w niedzielę. Spotkanie rozpoczyna się uczestnictwem we mszy świętej o 12:00 w południe.
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w listopadzie, będzie w sobotę, 24 tego miesiąca. Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
    W naszym kościele jest otwarta wystawa pod tytułem:
    „O. Marian Żelazek SVD Ojciec Trędowatych”, z okazji 100 lecia urodzin tego wielkiego misjonarza Indii. Zapraszamy do zwiedzania.
  • Sprawozdanie finansowe