Ten, kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani ma prawo do przyszłości.
[Józef Piłsudski]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII Niedziela Zwykła 11 listopad 2018

W przyszły piątek, 16 listopada Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej. W tym dnu nie ma postu.

Spotkanie formacyjne dla przygotowujących się do bierzmowania: klasy VI i VII będzie miało miejsce w przyszłą niedziele, 18 listopada, natomiast dla klas VIII i III Gimnazjum, 25 listopada, także w niedzielę. Spotkania rozpoczynają się uczestnictwem we mszy świętej o 12:00 w południe.

Zapraszamy na kolejny dzień skupienia, w dniu 24 listopada w sobotę. Temat: „Rozmawiamy o przemijaniu”.
Skupienie rozpocznie się o 10 rano, prowadzi o. Roman Czajka SVD.

Zbiórka ministrantów, we wtorek po mszy świętej wieczornej, w salce ministranckiej.

W naszym kościele jest otwarta wystawa pod tytułem:
„O. Marian Żelazek SVD Ojciec Trędowatych”, z okazji 100 lecia urodzin tego wielkiego misjonarza Indii. Zapraszamy do zwiedzania.

Dzisiaj zbiórka do puszek na Kościół prześladowany.