Świat bez miłości jest martwym światem i zawsze przychodzi godzina, kiedy człowiek zmęczony błaga o twarz jakiejś istoty i serce olśnione czułością.
[Albert Camus]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXI Niedziela Zwykła 4 listopad 2018

• W intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach, cały listopad będzie odmawiany różaniec 17:20 Modlitwy poprowadzą członkowie Kół Różańcowych naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę, 11 listopada, Święto Niepodległości Polski. W naszym kościele uroczysta msza święta za Ojczyznę oraz poświęcenie pamiątkowej tablicy z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości będzie o 18:00 wieczorem. Bardzo serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe, harcerzy, strażaków i wszystkich parafian.
  • Także w przyszłą niedzielę, zbiórka do puszek na Kościół prześladowany.