Wierz, abyś mógł się modlić; i módl się, aby nie zabrakło ci tej wiary, z którą się modlisz.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX Niedziela Zwykła 28 październik 2018

• W czwartek, 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte tak jak w niedzielę. O 12 w południe msza święta na cmentarzu w Księżynie z procesją do czterech stacji.
  • W intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach, cały listopad będzie odmawiany różaniec 17:20 Modlitwy poprowadzą członkowie Kół Różańcowych naszej parafii.
  • Odwiedziny chorych, w sobotę, 3 listopada od 9 rano
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, okazji do spowiedzi przed mszą święta rano i wieczorem.
  • Kontynuowana jest zbiórka na budowę kościoła, prowadzą ją członkowie Rady Parafialnej.