Pozostać wiernym nie jest żadną sztuką, gdy wszystko idzie gładko. Wierność okazuje się dopiero wtedy, gdy wszystko źle leci.
[Phil Bosmans]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła 7 październik 2018

• Tradycyjnie miesiąc październik, to czas różańca. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe jest codziennie o 17:30 Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci do modlitwy różańcowej.
  • W piątek, 12 października o 10:30 uroczystą msze świętą z okazji 20 lecia nadania imienia Jana Pawła II, Szkole Podstawowej w Kleosinie odprawi ksiądz arcybiskup Tadeusz Wojda, metropolita białostocki. Zapraszamy.
  • W listopadzie, cały miesiąc będziemy polecać naszych zmarłych w wypominkach. Różaniec w ich intencji będą odmawiały koła różańcowe. Karteczki na wypominki można zabrać ze stolika z tyłu kościoła. Prosimy bardzo o czytelne wypisywanie imion i nazwisk wiernych zmarłych.
  • W następną niedzielę, zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.