Cytat Tygodnia:
Madonna pragnie, abyśmy Ją czcili pod imieniem Wspomożycielki. Nadchodzą tak smutne czasy, że naprawdę potrzebujemy tego, aby Przenajświętsza Dziewica pomagała nam zachować i bronić chrześcijańskiej wiary.
[św. Jan Bosko]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej 26 sierpień 2018

• 3 września, w poniedziałek o 8 rano msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, nauczycieli i katechetów. W tym dni nie ma mszy o 7 rano.
  • 8 września w sobotę jest planowana pielgrzymka do Krypna. Pielgrzymka wyruszy o 7 rano z Białostockiej Katedry. Chętni proszę się zgłaszać do zakrystii lub na furtę Domu Misyjnego. Po mszy świętej o 18:00 w Krypnie będzie podstawiony autokar aby przewieźć zmęczonych pielgrzymów do domu.
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    Rzodkiewicz Eliza Kleosin
    Centkowski Piotr Michałowo
    Zapowiedz I
  • Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym