Cytat Tygodnia:
Wiara daje nam poznać to, czego nie można zobaczyć. To, co widać, nie jest już przedmiotem wiary, lecz wiedzy. My umysłem przyjmujemy Tego, którego nie zobaczyliśmy zmysłami.
[św. Grzegorz Wielki]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela Zwykła 8 lipiec 2018

• W okresie wakacyjnym, lipiec i sierpień, sprawy kancelaryjne załatwiamy po msza świętych w zakrystii. W pilnych sprawach proszę zgłaszać się na furtę Domu Misyjnego.
  • Dziękujemy wszystkim pielgrzymom za trud wędrówki do sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu. Panu Wiesławowi i Teresie za przywiezienie pielgrzymów z powrotem do Kleosina.
  • Przypominamy o nabożeństwach w naszym kościele, w sposób szczególny zapraszamy co czwartek na godzinną adoracje Najświętszego Sakramentu, o 17:00