Cytat Tygodnia:
Człowiek bez wiary jest jak podróżnik bez celu, jak ktoś, kto walczy bez nadziei na zwycięstwo.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła 1 lipiec 2018

• W okresie wakacyjnym, lipiec i sierpień, sprawy kancelaryjne załatwiamy po msza świętych w zakrystii. W pilnych sprawach proszę zgłaszać się na furtę Domu Misyjnego.
  • W lipcu wracamy do zwykłych nabożeństw w naszym kościele:
    Wtorek nabożeństwo do świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
    Środa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
    Piątek po mszy koronka do Bożego Miłosierdzia
    Gorąco zapraszamy!
  • W okresie wakacyjnym nie ma mszy świętej o 7 rano w Domu Zakonnym. Ojcowie i bracia dołączają się do mszy w kościele parafialnym. Codziennie brewiarz w kościele o 6:45
  • 7 lipca w sobotę, odbędzie się XXII Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu. Rozpocznie się ona o 8 rano przed katedrą, my dołączamy się przy rondzie. Zbiórka przy kościele w Kleosinie o 8:15 Proszę zabrać ze sobą chusty ze św. Tereską. Po pielgrzymce będzie podstawiony autokar, aby zabrać strudzonych pielgrzymów z powrotem do Kleosina.