Cytat Tygodnia:
W Trójcy można dostrzec pierwowzór ludzkiej rodziny, złożonej z mężczyzny i kobiety, którzy zostali powołani, aby być dla siebie nawzajem darem we wspólnocie miłości otwartej na życie. W Trójcy Przenajświętszej znajdujemy także wzorzec rodziny Kościoła, w której wszyscy chrześcijanie mają budować autentyczne więzi wspólnoty i solidarności. To miłość jest konkretnym znakiem wiary w Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Najświętszej Trójcy 27 maj 2018

• W tym tygodniu, 31 maja przypada doroczna uroczystość Bożego Ciała. Plan procesji jest następujący:
    I   Stacja Przy Krzyżu Parafialnym, odpowiedzialni: państwo Wenda, Waldemar i Katarzyna oraz sąsiedzi.
    II  Stacja Skrzyżowanie ulic o. Janusza Walerowskiego, Dąbrowskiej i Reymonta. Odpowiedzialni
                                    państwo Jan i Bożena Szerenos oraz sąsiedzi.

III Stacja Przy posesji państwa Andrzeja i Danuty Iwanowicz, pomagają sąsiedzi z Reymonta i Zambrowskiej
    IV Stacja Przy posesji państwa Eugeniusza i Jadwigi Gudel na ulicy Prusa, pomagają sąsiedzi.
                                   Tutaj też będzie zakończenie procesji i końcowe błogosławieństwo.
  • Uroczystość Pierwszej Komunii w naszej parafii w roku 2019 odbędzie się 12 maja na mszy o 12 w południe.
  • Cały czerwiec, w naszym kościele będzie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 17:30. Gorąco zapraszamy!
  • W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota Miesiąca, okazja do spowiedzi przed mszą świętą, rano i wieczorem.
  • Odwiedziny chorych, w sobotę, 2 czerwca od godziny 9 rano.
  • Ofiarę na budowę naszego kościoła złożyli członkowie koła różańcowego Matki Bożej Miłosierdzia, 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  • W następną niedziele, zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno Katechetyczne w Białymstoku.
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Dawid Szerenos Kleosin
    Patrycja Anna Bielska Kopisk, Dobrzyniewo Duże
    Zapowiedź II

Damian Kiendry Kleosin
    Adrianna Justyna Stocka iałystok
    Zapowiedź II

Monika Turczewska Kleosin
    Kamil Hajduk Białystok
    Zapowiedz II

Maciej Bielawiec Kleosin
    Julita Kropiewnicka Białystok