Cytat Tygodnia:
Nasz Pan nie opuścił niebios, gdy stamtąd przyszedł do nas; nie opuścił też i nas, kiedy znowu wstąpił do niebios. O tym, że tam przebywał, gdy był z nami tu, na ziemi, On sam stwierdza tymi słowami: „Nikt nie wstąpił do nieba oprócz Tego, który z nieba zstąpił - Syna Człowieczego, który jest w niebie”.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII Niedziela Wielkanocna 13 maj 2018

• W przyszłą niedzielę na mszy o 12:00, nowo wyświęceni kapłani : Marcin Domański SVD, Hubert Łucjanek SVD oraz Teodor Tomasik SVD; odprawią swoja msze prymicyjna w naszym kościele. Po mszy świętej udzielą błogosławieństwa prymicyjnego. Bardzo gorąco zapraszamy.
  • 19 maja, nabożeństwo majowe z racji dwóch ślubów będzie po mszy świętej o 18:00
  • Zapraszamy dzieci które przystąpiły do I Komunii na tak zwany „Biały Tydzień”, na nabożeństwo majowe i msze o 18:00. Poświęcenie prezentów w środę na mszy o 18:00
  • Spotkania kandydatów do bierzmowania, klasy VII we wtorek 22 maja; II gimnazjum w środę 23 maja. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18:00.
  • Zapraszamy w dniu 19 maja (sobota) na kolejny Dzień Skupienia z tematem „Porozmawiajmy o wierze – Maryja przewodniczką na drogach wiary”. Rozpoczęcie o godz. 9.30
    Będzie czas na Konferencję, Eucharystię, Adorację, - osobistą modlitwę w ciszy, możliwość spowiedzi i rozmowy spotkanie braterskie przy herbacie lub kawie.
    Dzień skupienia poprowadzi O. Roman Czajka, svd.
    Program:
    09:30 Zawiązanie wspólnoty
    10:00 Konferencja
    11:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź)
    11.45 Spotkanie przy kawie herbacie
    13:00 Eucharystia
    14:00 Zakończenie - Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    Dorota Jarończyk ul. Reymonta, Kleosin
    Krzysztof Adrian Kondracki ul. Bema, Białystok
    Zapowiedź II

Andrzej Ciulkin ul. Staffa, Kleosin