Cytat Tygodnia:
Lepiej jest iść słuszną drogą, potykając się, niż wielkimi krokami błądzić po bezdrożach. Kto kuleje na słusznej drodze, idzie wprawdzie powoli, ale zbliża się do celu. Ktokolwiek zaś błądzi po bezdrożach, im szybciej podąża, tym bardziej oddala się od celu. Jeśli zastanawiasz się, dokąd iść, złącz się z Chrystusem. Ci, którzy są z Nim, nie błądzą, ale kroczą właściwą ścieżką.
[św. Tomasz z Akwinu]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkanocna 29 kwiecień 2018

• Miesiąc maj to okres w sposób szczególny poświęcony Maryi. W naszym kościele nabożeństwa majowe będą codziennie o 17:30. Gorąco zapraszamy!
  • W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Okazja do spowiedzi, przed mszą świętą.
  • W czwartek, 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte tak jak w niedzielę.
  • Odwiedziny chorych w sobotę, 5 maja od godziny 9 rano.
  • Koło Różańcowe Matki Boskiej Bolesnej szuka chętnych członków, potrzebujemy cztery osoby. Proszę zgłaszać się do proboszcza, lub pani Reginy Borowskiej. Bardzo gorąco zachęcamy do tej formy modlitwy w naszej parafii.
  • Wiosenną składkę na dokończenie budowy naszego kościoła będzie przeprowadzona w dniach od 7 do 19 maja. Zbiórkę przeprowadzą członkowie Rady Parafialnej.
  • Dzisiaj można złożyć ofiarę do puszek na Caritas na rzecz ośrodka „Metanoia”. Zbiórkę przeprowadzą dzieci z naszej parafii.
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Elżbieta Julita Sawoniuk Pomigacze, Turośń Kościelna

Daniel Daniłko Pomigacze, Turośń Kościelna
    Zapowiedź II

Łukasz Jacek Szmyt Kleosin
    Sylwia Grabowska Białystok
    Zapowiedź I

Agnieszka Niewińska Kleosin
    Piotr Dąbrowski Kleosin
    Zapowiedź I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym