Cytat Tygodnia:
Zły pasterz zabija dobre i tłuste owce, gdy prowadzi złe życie, gdy daje zły przykład. Oto zdrowa owca, patrząc na swego źle postępującego pasterza, odwraca oczy od przykazań Pańskich, kieruje je ku człowiekowi i zaczyna mówić w sercu swoim: Jeśli mój pasterz tak postępuje, kimże ja jestem, aby nie czynić tak samo? Bóg zażąda od złych pasterzy swoich owiec, zażąda rachunku za ich śmierć.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna 22 kwiecień 2018

• W tym tygodniu przypada uroczystość świętego Wojciecha, 23 kwietnia i świętego Jerzego, 24 kwietnia. Msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00
  • W następną niedzielę, 29 kwietnia, ofiara z tacy będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Białymstoku i Pieniężnie. Wyjątkowo składka na budowę kościoła będzie 6 maja 2018 roku.
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w kwietniu będzie 28 kwietnia w sobotę, o godzinie 18:00
  • W następna niedziele zostanie złożone sprawozdanie finansowe odnośnie do planów dalszych prac budowlanych w naszym kościele.
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Emilia Lewoc Kleosin
    Paweł Kunda Kleosin

Daniel Bielicki Antwerpia, Belgia
    Karolina Kosińska Antwerpia, Belgia

Patrycja Pietruczuk Kleosin
    Mateusz Kreczko Białystok

Elżbieta Julita Sawoniuk Turośń Kościelna
    Daniel Daniłko Turośń Kościelna
    Zapowiedz I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym