Cytat Tygodnia:
Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

• Jutro, 2 kwietnia, drugi dzień świąt, msze święte tak jak w niedzielę: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00
  • Bardzo dziękujemy za współprace w przygotowaniu i świętowaniu Triduum Paschalnego: Radzie Parafialnej, Seniorkom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Chórowi, paniom i panom ze Straży Pożarnej, harcerzom i wszystkim którzy włączyli się w prace parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego, jesteśmy zaproszeni na uroczystą mszę świętą o godzinie 15:00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku.
  • Wyjątkowo w tym miesiącu , odwiedziny chorych 14 kwietnia od godziny 9 rano.
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    Piotr Muszyński Kleosin
    Marta Biskup Białystok
    Zapowiedz I

Magda Ryszkiewicz Kleosin

Krystian Perkowski Kleosin
    Zapowiedz I
    Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym