Cytat Tygodnia:
On sam bowiem jest nie tylko pasterzem, najwyższym kapłanem, drogą i bramą, a równocześnie Tym, który się stał dla nas wszystkim. On również objawił się nam jako święto i uroczystość, bo jak mówi Apostoł: Chrystus, na którego oczekiwano, „został złożony w ofierze jako nasza Pascha”.
[św. Atanazy]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkiego Postu

• W poniedziałek, 19 marca przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze święte o 7 rano i o 18:00
  • Przyszła niedziela, 25 marca jest już Niedzielą Palmową, na każdej mszy świętej poświęcenie palm. Nasi parafianie z Rady Parafialnej, Seniorzy przygotują dla nas palmy, bardzo prosimy aby od nich nabywać palmy, dochód będzie przeznaczony na dokończenie budowy naszego kościoła.
  • Są też do nabycia małe świece, paschaliki. Cena jednej świecy 10 zł. Dochód ze świec będzie przeznaczony na Caritas.
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w miesiącu marcu, będzie w Wielką Sobotę o 22:00 Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  • Dzisiejsza taca jest przeznaczona w całości dla ojca Rekolekcjonisty.
  • Bardzo serdecznie zapraszamy do pomocy przy pakowaniu do wysyłki czasopisma „Misjonarz”, od poniedziałku o 8 rano. Już teraz dziękujemy za pomoc.