Cytat Tygodnia:
Co Jezus powyrzucałby z nas – przychodzących do kościoła – uroczystych, pobożnych, pewnych siebie, przyzwyczajonych do tradycji?
Tak jak powyrzucał z dziedzińca świątyni w Jerozolimie barany, gołębie, pieniądze ze stołu bankierów – wyrzuciłby z nas barana pychy i złości, uległego wołu lenistwa, trzepocącego się gołębia lekkomyślności, chciwie liczone złotówki.
[ks. Jan Twardowski]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu

• Uroczystość św. Kazimierza Królewicza w tym roku będzie obchodzona w poniedziałek, 5 marca. Św. Kazimierz Królewicz jest głównym patronem Archidiecezji Białostockiej oraz patronem Domu Misyjnego Księży Werbistów w Kleosinie.
  • Decyzją księdza arcybiskupa Tadeusza Wojdy, metropolity białostockiego, pierwsza niedziela miesiąca jest niedzielą adoracyjną we wszystkich parafiach archidiecezji.
    Także w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, od 4 marca do 11 listopada tego roku, po każdej mszy świętej w niedzielę będzie odmawiana „Modlitwa księdza Piotra Skargi za Ojczyznę”.
  • 8 marca, czwartek, zbiórka ministrantów. Zaczynamy Mszą św. o godzinie 18:00
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    Milena Perkowska Kleosin
    Krzysztof Tomasz Chorąży Białystok

Mariusz Brzozowski Kleosin
    Justyna Giełażyn Lipsk

Aneta Citkowska Białystok
    Paweł Krasińki uKleosin
    Zapowiedz I
    Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach, proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym