Cytat Tygodnia:
Odnaleźć stałość w odczuwanych sprzecznościach - oto jest cel walki z samym sobą.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Zwykła

• W piątek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej).
    Porządek mszy świętych jest następujący: 7:00, 10:00, 16:00 i 18:00
    Na każdej mszy obrzęd poświęcenia świec. To także I Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi przed każda msza świętą.
  • 2 luty to także Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się w intencji sióstr i zakonników. Taca z tego dnia jest przeznaczona na zakony klauzurowe.
  • 3 lutego, liturgiczne wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, na każdej mszy błogosławieństwo św. Błażeja. Zapraszamy.
  • Odwiedziny chorych w lutym, będą w sobotę 10 lutego od godziny 9 rano.
  • Bierzmowanie w naszej parafii będzie 20 kwietnia (piątek) na mszy o godzinie 18:00. Sakramentu udzieli ksiądz biskup Henryk Ciereszko.
  • W imieniu wszystkich duszpasterzy chodzących po kolędzie, bardzo dziękujemy za Waszą serdeczność i szczerość a także ofiarność na cele naszej Parafii. Wielkie Bóg zapłać.