Cytat Tygodnia:
Porzucili wszystko i poszli za Nim. Ile trzeba rzeczy porzucić, od ilu zajęć się oderwać, odłożyć czytaną książkę, zostawić w domu wierne psisko,przerwać rozmowę z koleżanką - gdy zegarek na Mszę woła,trzeba porzucić dla niej wszystko.
[ks. Jan Twardowski]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Zwykła

• Od 27 stycznia (sobota) wracamy do zwykłego porządku mszy świętych; o 7 rano i wieczorem o 18:00. W sobotę, 27 stycznia msza święta o 18:00 w intencji wiernych zmarłych polecanych w styczniu, prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  • Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii.
  • W czwartek, 25 stycznia święto Nawrócenia świętego Pawła Apostoła, msze święte jak w zwykły dzień.
  • W piątek, 29 stycznia rozpoczęliśmy ogrzewanie naszego kościoła, planowana temperatura wewnątrz od 8 do 11 stopni.