Cytat Tygodnia:
Święta Rodzina jest z pewnością wyjątkowa i niepowtarzalna, ale jest jednocześnie „wzorem życia” dla każdej rodziny, gdyż Jezus, prawdziwy człowiek, zechciał urodzić się w rodzinie ludzkiej i w ten sposób ją pobłogosławił i uświęcił. Zawierzmy zatem Matce Bożej i św. Józefowi wszystkie rodziny, aby się nie zniechęcały próbami i trudnościami, lecz by zawsze pielęgnowały miłość małżeńską i z ufnością poświęcały się służbie życiu i wychowywaniu.
[Benedykt XVI]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 31 grudzień 2017

• Jutro Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte tak jak w niedziele.
  • Od wtorku, 2 stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską w parafii. Jak było wspomniane, w tym roku będzie chodziło po kolędzie czterech kapłanów. Już teraz dziękujemy za Wasza otwartość i szczerość. Niech to będzie czas modlitwy i refleksji nad naszą Parafią. Ofiary składane w czasie kolędy będą przeznaczone na budowę naszej świątyni.
  • W czasie trwania kolędy, w zwykłe dni, msza święta jest tylko o 7 rano, nie ma mszy świętej wieczornej.
  • W sobotę, 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na wszystkich mszach poświęcenie kredy. To także piąta rocznica śmierci O. Janusza Walerowskiego SVD. Msza święta w intencji ojca Janusza wraz z poświęceniem znaku nowej ulicy im. O. Janusza Walerowskiego, będzie o godzinie 12:00 w południe.
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, nabożeństwo i okazja do spowiedzi, przed i w czasie mszy o 7 rano.