Cytat Tygodnia:
Cierpliwość jest konieczna, aby pokonać świat, zapewnić sobie zwycięstwo i wejść do raju. [św. Jan Bosko]
Radujcie się, zbawienie jest blisko....

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Adwentu „Gaudete” 17 grudzień 2017

• W przyszłą niedzielę, 24 grudnia Wigilia Narodzenia Pańskiego, z racji niedzieli msze święte o 8:00, 10:00 i 12:00
    Nie ma mszy świętej o 18:00
    Gorąco zachęcamy aby dzień wigilijny był tradycyjnie dniem postnym jako przygotowanie do Wieczerzy Wigilijnej. Zapraszamy na uroczystą pasterkę o 24:00
  • Spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej w Domu Zakonnym św. Kazimierza w środę o 19:00
  • W Boże Narodzenie, 25 grudnia, msze święte o 8:00, 10:00 i 12:00
    Nie ma mszy świętej o 18:00
  • W drugi dzień świąt, święto św. Szczepana plan mszy świętych tak jak w niedzielę.
  • Wizytę kolędową w tym roku rozpoczniemy po Nowym Roku, 2 stycznia we wtorek. Dokładny plan będzie podany później.
  • Bardzo serdecznie witamy w naszej Parafii i w Domu Zakonnym o. Andrzeja Borek SVD. Ojciec Andrzej pracował na misjach w Afryce w Kongo, a pochodzi z Bielska Podlaskiego.
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie, ofiary z tacy są przeznaczone dla ojca rekolekcjonisty.