Cytat Tygodnia:
Wielkie dzieło nawrócenia świata rozpoczyna się od małych nieraz wysiłków, od budowania zgody w naszych rodzinach, parafiach, w środowiskach pracy.
[ks. Jan Twardowski]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu 10 Grudzień 2017

• W naszym kościele Msze święte roratnie będą: w poniedziałki, środy i soboty o godzinie 6 rano.
  • 13 Grudnia (środa) spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania - klasy VII; a 14 Grudnia (czwartek) - II gimnazjum. Spotkania rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18:00
  • W następną Niedzielę (17 Grudzień), podczas Mszy świętych o godzinie 10:00 i 12:00 gośćmi naszej parafii będą rodziny ze wspólnoty Domowego Kościoła. Będzie to możliwość uzyskania informacji o małżeńskiej formacji według charyzmatu Ruchu Światło-Życie. Zapraszamy do współpracy szczególnie młode małżeństwa. Zgłoszenia proszę kierować do o. Mieczysława
  • Dziś o godzinie 15:00 planujemy zaprosić świętego Mikołaja do naszego kościoła.
  • Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w najbliższy piątek i potrwają do Niedzieli (15-17 Grudzień). Wygłosi je o. Andrzej Pietrzak SVD. Serdecznie zapraszamy.