Cytat Tygodnia:
Co to znaczy „czuwam”? To znaczy: staram się być człowiekiem sumienia. Że tego sumienia nie zagłuszam i nie zniekształcam. Nazywam po imieniu dobro i zło, a nie zamazuję. Wypracowuję w sobie dobro, a ze zła staram się poprawiać, przezwyciężając je w sobie.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Adwentu 3 Grudzień 2017

• W naszym kościele msze święte roratnie będą: w poniedziałki, środy i soboty o godzinie 6 rano. Serdecznie zapraszamy.
  • W czwartek, 7 grudnia po Mszy św. wieczornej zbiórka Ministrantów. Obecność obowiązkowa.
  • Tradycją lat ubiegłych, dystrybucją opłatków w naszej parafii zajmuje się pan Paweł, nasz organista. Bardzo prosimy aby u niego nabywać opłatki, jest to dodatkowa forma wynagrodzenia za jego pracę w naszej parafii.
  • Są do nabycia świece wigilijne, Dzieło Pomocy Dzieciom. Duże 11 zł. małe 6 złotych, można je nabywać w naszym sklepiku.
  • Także w tym roku planujemy zaprosić świętego Mikołaja do naszego kościoła, dla naszych dzieci. Będzie to miało miejsce w niedzielę 10 grudnia o 15:oo Prosimy rodziców o przynoszenie podarków do zakrystii.
  • Bardzo dziękujemy kołom różańcowym w naszej parafii za wspólną modlitwę w listopadzie w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Serdeczne Bóg zapłać.
  • W przyszłą niedzielę, 10 grudnia na mszy świętej o 10:00 będzie poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii w naszej parafii. Po mszy świętej krótkie spotkanie z rodzicami.
  • W naszym kościele na czas adwentu będzie prezentowana wystawa „Madonny świata”. W skład ekspozycji wchodzi 18 plansz przedstawiających Maryję z 15 sanktuariów w świecie. Zachęcamy do zapoznania się z tą prezentacją.