Cytat Tygodnia:
Królestwo Boże może oznaczać samego Chrystusa. Jak jest On Zmartwychwstaniem, ponieważ w Nim wszyscy zmartwychwstaniemy, tak może On być również Królestwem Bożym, bo w Nim będziemy królować.
[św. Cyprian]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
26 listopad 2017

• Czas adwentu to okres radosnego przygotowania się do pamiątki Narodzin Jezusa Chrystusa. W naszym kościele msze święte roratnie będą w poniedziałki, środy i soboty o godzinie 6 rano. Bardzo serdecznie zapraszamy. Dla dzieci przygotowaliśmy obrazki do wklejania. Tematem przewodnim rorat w tym roku będzie postać świętego Józefa.
  • Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach: 15,16,17 grudnia (piątek, sobota i niedziela). Wygłosi je o. Andrzej Pietrzak SVD. Dokładny plan będzie podany później.
  • Ruch Światło – Życie organizuje rekolekcje adwentowe w dniach od
    1 do 3 grudnia 2017 w Mońkach. Chętnych serdecznie zapraszamy. Rekolekcje poprowadzi o. Mieczysław.
  • W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota Miesiąca, po mszy nabożeństwa.
  • Odwiedziny chorych w grudniu będą w czasie rekolekcji parafialnych