Cytat Tygodnia:
Pamiętaj, że wszystko to, co ci się przydarza dobrego czy złego, pochodzi od Boga, abyś z jednej strony nie wbijał się w pychę, a z drugiej nie tracił odwagi.
[św. Jan od Krzyża]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła 19 listopad 2017

• W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia Niedziela Zwykła przed Adwentem.
  • Przez cały listopad modlimy się za wiernych zmarłych polecanych w wypominkach, początek nabożeństwa, codziennie o 17:15
  • Spotkanie formacyjne dla młodzieży klas III odbędzie się w przyszłą niedzielę, 26 listopada, po Mszy św. o godzinie 12.00, obecność obowiązkowa.
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w listopadzie będzie 25 listopada, w sobotę o 18:00
    Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji Białostockiej.