Cytat Tygodnia:
Prawdziwa miłość polega na tym, że znosi się wszystkie wady bliźniego, nie dziwi się jego słabością i pokazuje się, że jest się zbudowanym jego najmniejszymi cnotami.
[św. Teresa z Lisieux]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX Niedziela Zwykła 29 październik 2017

• W środę, 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, msze święte 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00
    Będzie też msza święta o 12 w południe w kaplicy cmentarnej w Księżynie a po niej procesja i nabożeństwo za zmarłych. Serdecznie zapraszamy!
  • Przez cały listopad, o 17:15 w naszej parafii będzie odmawiany różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Różaniec odmawiają członkowie kół różańcowych, lista jest wywieszona na gablotce oraz na stronie internetowej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi przed mszą świętą. Odwiedziny chorych 4 listopada od godziny 9 rano.
  • Nasz chór parafialny Vox Cordis (“Głos serca”) ogłasza nabór. Wszystkich chętnych gorąco namawiamy do uczestniczenia w tej formie aktywności religijnej. Próby chóru odbywają się w piątki o godz. 18:45. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do organisty.
  • Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Białymstoku i Pieniężnie. Dziękujemy za ofiary.

„Idźcie i głoście” takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2016/2017..