Cytat Tygodnia:
Nie możemy być spokojni, gdy miliony naszych braci i sióstr żyje nieświadomych Bożej Miłości.
[Św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Misyjna 22 październik 2017

• W najbliższą sobotę Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  • Za tydzień, w Niedziele 29 października, naszą parafie odwiedzą Przedstawiciele Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Seminarium.

• W Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w sposób szczególny w naszych modlitwach o Misjonarkach i Misjonarzach pracujących na niwie misyjnej.
  • Nasz chór parafialny Vox Cordis (czyli “Głos serca”) ogłasza nabór. Wszystkich chętnych gorąco namawiamy do uczestniczenia w tej formie aktywności religijnej. Próby chóru odbywają się w piątki o godz. 18:45. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do organisty