Cytat Tygodnia:
Istnieje nie tylko łaska sytości, ale i łaska głodu, bo ona przywraca nam uczucie wdzięczności za chleb.
[sł. Boży kard. Stefan Wyszyński]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła 15 październik 2017

• Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ojca Romana Czajkę, SVD. Ojciec Roman przez długie lata pracował w Rumunii i Mołdawii, ze względów zdrowotnych powrócił do Kraju, będzie nam pomagał w pracy duszpasterskiej na parafii i w domu zakonnym.
  • Na stolikach z tyłu kościoła znajdują się formularze na wypominki. Tradycyjnie w listopadzie będziemy polecać naszych zmarłych w modlitwie różańcowej, którą poprowadzą członkowie Kół Różańcowych w naszej parafii. Prosimy o czytelne pisanie imion i nazwisk wiernych zmarłych.
  • W naszej parafii planujemy prowadzić spotkania formacyjne dla małżeństw; przez Ruch Światło Życie – Domowy Kościół. Spotkanie było by raz w miesiącu, chętni proszę zgłaszać się do o. Mieczysława.
  • Dzisiaj , zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Meksyku.
  • Przyszła niedziela, 22 października jest Niedzielą Misyjną w Kościele. W naszym domu zakonnym i parafii odbędzie się misyjne skupienie dla sióstr zakonnych z Archidiecezji Białostockiej. Siostry będą uczestniczyć we mszy świętej o godzinie 12 w południe. Taca z tej niedzieli jest przeznaczona na misje.
  • W dniu 26 października tego roku, w przychodni lekarskiej przy ulicy Zambrowskiej 14 w Kleosinie, odbędą się badania USG, cena jednego badania 55 złotych, bliższe informacje można uzyskać w przychodni.