Cytat Tygodnia:
Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: „Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi”. I rzekł Bóg: „Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem”. [Rdz 1,27-29]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXVII Niedziela Zwykła 8 październik 2017

• Odwiedziny chorych w tym miesiącu, 14 października, w sobotę od 9 rano.
  • 14 października 2017 roku, w sobotę, o godzinie 9.00, w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej rozpocznie się Kurs Lektora. Gorąco zachęcamy do skorzystania tej formy formacji biblijnej. Chętni proszę zgłaszać się do kancelarii parafialnej, zapisy do 13 października tego roku. Będzie potrzebny list rekomendujący od księdza proboszcza.
  • Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędą się w przyszłym tygodniu:
    Klasa I Środa        po mszy świętej wieczornej
    Klasa II Czwartek  po mszy świętej wieczornej
    Klasa III Niedziela po mszy świętej o 12:00
    Obecność na spotkaniach obowiązkowa!
  • Na stolikach z tyłu kościoła znajdują się formularze na wypominki. Tradycyjnie w listopadzie będziemy polecać naszych zmarłych w modlitwie różańcowej, którą poprowadzą członkowie Kół Różańcowych w naszej parafii. Prosimy o czytelne pisanie imion i nazwisk wiernych zmarłych.
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • Decyzją księdza arcybiskupa Tadeusza Wojdy, w przyszłą niedzielę, 15 października, zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Meksyku.

„Idźcie i głoście” takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2016/2017..

Zapowiedzi wydarzeń