Cytat Tygodnia:
Boże, daj mi siłę, abym mógł zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego chcesz. [św. Augustyn

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI  Niedziela Zwykła 27 sierpień   2017

• W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota Miesiąca, po mszy świętej nabożeństwa. Także w piątek, 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego, zapraszamy serdecznie na mszę świętą o 18:00, będziemy modlić się w intencji dzieci, nauczycieli i katechetów o potrzebne łaski na nadchodzący nowy rok szkolny i katechetyczny.
  • Odwiedziny chorych w przyszłą sobotę, 9 września od godziny 9 rano.
  • XXXIII Piesza Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie pod hasłem „ Oto jestem” będzie 9 września. Rozpoczęcie pielgrzymki o 7 rano  z pod Białostockiej Katedry. Zapisy od 01 września w kancelarii, zakrystii lub na furcie w Domu Misyjnym. Odpowiedzialny o. Mieczysław.
  • W przyszłą niedzielę, na mszy świętej o 10:00 wprowadzenie w posługę lektora w naszej parafii.
  • Wracamy do zwykłych godzin pracy w  kancelarii parafialnej;

Wtorek do soboty do południa 08:30 do 10:00
po południu 16:30 do 17:30

W poniedziałki biuro parafialne nie czynne