Cytat Tygodnia:
Wiara jest koroną godności człowieka. Niesłychanie trudno odzyskać straconą koronę i umieścić ją ponownie na głowie. [sługa Boży kard. Stefan Wyszyński]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela Zwykła 20 sierpień 2017

• W sobotę, 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte tak jak w zwykły dzień. Zapraszamy!
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w sierpniu będzie w sobotę, 26 sierpnia o godzinie 18:00, prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  • XXXIII Piesza Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie pod hasłem „ Oto jestem” będzie 9 września. Zapisy od 01 września w kancelarii, zakrystii lub na furcie w Domu Misyjnym. Odpowiedzialny o. Mieczysław
  • W przyszłą niedzielę, na mszy o 12:00 pożegnanie o. Antoniego SVD; jego wyjazd do Norwegii jest zaplanowany na wtorek 29 sierpnia a 1 września tego roku rozpoczyna wraz z o. Piotrem SVD prace w diecezji Oslo. Bardzo dziękujemy ojcu Antoniemu za jego owocną obecność w naszej Parafii i życzymy dużo Bożego błogosławieństw na nowej placówce misyjnej.
  • Spotkanie wakacyjne Rady Parafialnej, w przyszłą niedzielę o 15:00 w Domu Misyjnym przy ulicy Zambrowskiej.