Cytat Tygodnia:
I kto poświęca siebie dla drugich, znajdzie mądrość i bogactwo i koronę na ziemi, w niebie, i na każdém miejscu. A kto poświęca drugich dla siebie, aby miał mądrość, i urząd, i bogactwo, znajdzie głupstwo, i nędzę, i potępienie na ziemi, w piekle, i na każdém miejscu.[Adam Mickiewicz, Księgi narodu polskiego]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła 2 lipiec 2017

• W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy; 3 lipca, w poniedziałek, świętego Tomasza, Apostoła. W tym tygodniu także przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim pielgrzymom do Juchnowca za podjęty trud i poświęcenie  oraz za modlitwy w intencji naszej parafii.
  • W okresie wakacyjnym biuro parafialne będzie czynne tylko po mszach w zakrystii. W pilnych sprawach proszę zgłaszać się na furtę Domu Misyjnego przy ulicy Zambrowskiej.
  • W lipcu wracamy do zwyklych nabożeństw w naszym kościele; we wtorek nabożeństwo do św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, przed mszą świętą wieczorną. Gorąco zapraszamy!
  • W okresie wakacyjnym; lipiec i sierpień nie ma mszy w Domu Zakonnym o 7 rano. Ojcowie i bracia z Domu Zakonnego dołączają się do mszy o 7 rano w Parafii. O 6:45 modlitwy brewiarzowe w kościele. Serdecznie zapraszamy!
  • Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Kurie Metropolitarna Białostocką.
  • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Dariusz Konrad Zimnoch , Kleosin
           Magdalena Worosilak , Zambrów
           Zapowiedź II

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach, proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym.