Cytat Tygodnia:
Gdy ktokolwiek wyrządził ci przykrość, nie patrz na niego, ale na Szatana, który go do tego nakłonił. Na Szatana skieruj cały swój gniew. Temu zaś, który uległ Szatanowi okaż litość. Jeżeli tego nie uczynimy, na próżno i daremnie przyszliśmy na ten świat, a raczej przyszliśmy na nasze nieszczęście.[św. Jan Chryzostom]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła 25 czerwiec 2017

• W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy; 28 czerwca, w środę, świętego Ireneusza, biskupa i męczennika a 29 czerwca uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte jak w zwykły dzień.
  • XXI Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej  Królowej Rodzin w Juchnowcu odbędzie się w sobotę 1 lipca br. Gorąco zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zbiórka przy naszym kościele o godzinie 7:45
    Odpowiedzialny o. Antoni Erragudi SVD
  • W dniach 16-25 sierpnia organizowana jest XXV Jubileuszowa Ekumeniczna Piesza Pielgrzymka do Wilna. Więcej informacji w gablocie z tyłu kościoła.
  • W okresie wakacyjnym biuro parafialne będzie czynne tylko po mszach w zakrystii. W pilnych sprawach proszę zgłaszać się na furtę Domu Misyjnego przy ulicy Zambrowskiej.
  • W okresie wakacyjnym; lipiec i sierpień nie ma mszy w Domu Zakonnym o 7 rano. Ojcowie i bracia z Domu Zakonnego dołączają się do mszy o 7 rano w Parafii. O 6:45 modlitwy brewiarzowe w kościele. Serdecznie zapraszamy!
  • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Dariusz Konrad Zimnoch , Kleosin
          Magdalena Worosilak , Zambrów
          Zapowiedź I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach, proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym.

„Idźcie i głoście” takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2016/2017..