Cytat Tygodnia:
Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie. [św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła 18 czerwiec 2017

• Dziękujemy bardzo wszystkim którzy włączyli się w świętowanie uroczystości Bożego Ciała w naszej parafii; osobom które przygotowały ołtarze, paniom i panom ze straży pożarnej, dzieciom i młodzieży oraz katechetom, chórowi parafialnemu, służbie liturgicznej ołtarza. Wielkie Bóg zapłać!
  • Msza święta na zakończenie roku szkolnego, w środę o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie  dzieci i młodzież oraz nauczycieli.
  • W czwartek 22 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po mszy świętej wieczornej procesja do czterech ołtarzy oraz błogosławieństwo dzieci oraz kwiatów i ziół. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów, prosimy też o przynoszenie zerwanych kwiatów do kościoła.
  • W piątek, 23 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, msze jak w zwykły dzień.
  • Dzisiaj  zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.