Cytat dnia:
Nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa [Ga 6,14a]

04 lipca 2010 r. Żegnamy dzisiaj jako wspólnota parafialna o. Józefa, Rektora Domu Św. Kazimierza w Kleosinie.
Dziękujemy za to, że był z nami. Za wspólną z nami modlitwę, za pomoc w konfesjonale i przy Stole Eucharystycznym i przy Stole Słowa Bożego.
Za wszelką pomoc, życzliwość i dobroć serca niech Bóg stokrotnie wynagrodzi a Św. Józef ma w szczególnej opiece na dalsze lata pracy kapłańskiej w Bytomiu jako Rektor i Proboszcz.
Życzymy Bożych łask i Bożego błogosławieństwa.
Wspólnota Parafialna

Obejrzyj zdjęcia - kliknij tutaj.

04. 07. 2010 r. 14 Niedziela Zwykła

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Dzisiaj jeszcze o 15 Godzina Miłosierdzia.

Po Mszy o godz. 9:00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy następujące wspomnienia liturgiczne:

We wtorek 06.07 wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
Nowenna do Sw. Teresy po Mszy o 18:00

W czwartek 08.07 wspomnienie św. Jana z Dukli Kapł.
Adoracja Najśw. Sakramentu o 17:00

Sprzątanie kościoła mieszkańcy z ul Wyszyńskiego 4: Jemielianiuk, Winiarska, Janczuk, Jurkowscy, Grabowska, Bagan. Dziękuje za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Kurię Metropolitalną Białostocką

Prasa katolicka : Gość Niedzielny W służbie Miłosierdzia

Dzisiaj druga tura wyborów Prezydenta RP.
Zachęcamy wszystkich do jak najliczniejszego udziału w wyborach. Jest to obowiązek każdego Chrześcijanina.

Bóg zapłać za złożone ofiary Wszystkim, którzy w tych najbliższych dniach obchodzić będą swoje urodziny, imieniny czy też swoje jubileusze, składamy najserdeczniejsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga, a wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy błogosławionej Niedzieli.

W dniach 09 – 27 lipca O. Proboszcz wyjeżdża na rekolekcje do Wilna i Brasławia.

Życzę wspaniałych wakacji i urlopów.