Cytat Tygodnia:
Duch Święty jest darem, który przychodzi do serca ludzkiego wraz z modlitwą. W modlitwie objawia się On przede wszystkim jako dar, „przychodzi bowiem z pomocą naszej słabości”.
[św. Jan Paweł II]

VI Niedziela Wielkanocna
21 maj  2017

Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci które dzisiaj przystąpiły do Pierwszej Komunii na „Biały Tydzień”, nabożeństwo majowe i mszę świętą o 18:00; natomiast poświęcenie prezentów, będzie miało miejsce w czwartek, 25 maja.

Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w maju będzie w sobotę, 27 maja o godzinie 18:00

W przyszłą niedzielę, 28 maja, na mszy o 8:00 rano będziemy świętować w naszym kościele 40 lecie kapłaństwa o. Bogdana SVD Bardzo serdecznie zapraszamy na uroczyste dziękczynienie.

Na prośbę dyrektora Caritas Archidiecezji Białostockiej, z błogosławieństwem ks. bpa Edwarda Ozorowskiego, także w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz ośrodka „Metanoia” (placówka terapeutyczna wspierająca uzależnioną młodzież i ich rodziny).

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Piotr Grabek , Łomża
Roksana Kochanowska , Kleosin
Zapowiedz II

Kalinowska Paula , Kleosin
Bieniek Aleksander , Krosino, Kamień Pomorski

Daszkiewicz Artur , Kleosin
Janicka Edyta , Białystok

Tomasz Ościłowicz , Kleosin
Milena Łada , Białystok

Głębocki Adrian        , Kleosin
Głębocka Małgorzata , Kleosin