Cytat dnia:
Ktokolwiek przykłada rękę do pługa, a wstecz się ogląda, nie nadaje się do królestwa Bożego [Łk 9,62]

XIII Niedziela Zwykła 27.06.2010 r.

Przez cały okres wakacji: nie będzie Mszy św. o godz. 12:30.

Kancelaria parafialna w wakacje czynna:
- piątki w godz. 8:30-10:00
- wtorki w godz. 16:30-17:30

W poniedziałek (28.06) Wspomnienie świętego Ireneusza

We wtorek (29.06) Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
W tym dniu można uzyskać odpust zupełny - za uroczyste odmówienie wyznania wiary (przy zachowaniu zwykłych warunków odpustu).

W czwartek (01.07) I CZWARTEK MIESIĄCA. O godz. 17:00 Adoracja Najśw. Sakramentu o powołania do służby w Kościele.

W piątek (02.07) Wspomnienie NMP Licheńskiej. I PIĄTEK MIESIĄCA dzień Komunii Świętej wynagradzającej za grzechy osobiste i całego świata.
O godz. 16:30 spowiedź pierwszopiątkowa dla dzieci.
O 17:30 nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

W sobotę (03.07) Święto św. Tomasza Apostoła.

I SOBOTA MIESIĄCA O godz. 17.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. O 21:00 Apel Jasnogórski.

Chorych w wakacje odwiedzamy za powiadomieniem telefonicznym.

Sprzątanie kościoła mieszkańcy z ul Wyszyńskiego 3: Dobrzyńscy, Moraczewscy, Hołownia, Zaremba, Rzodkiewicz.
Dziękuję za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym.

Prasa katolicka nowy numer Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za złożone ofiary i okazywaną pomoc. Szczególne słowa podziękowania dla wszystkich Parafian zaangażowanych w prowadzenie Festynu.

Pragnę też podziękować wszystkim Parafianom, którzy wsparli finansowo nasz Festyn.
Szczególne podziękowania  dla wszystkich Parafian za smaczne ciasta i wyroby kulinarne.

Wszystkim solenizantom, jubilatom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej Niedzieli i wielu łask w nowym tygodniu.