Cytat Tygodnia:
Tylko ten może brać udział w Eucharystii, kto wierzy, że prawdą jest, czego uczymy, kto także został zanurzony w wodzie odradzającej i przynoszącej odpuszczenie grzechów i żyje tak, jak nauczał Chrystus. [św. Justyn]

III Niedziela Wielkanocna
30 kwiecień  2017

Maj to miesiąc tradycyjnie poświęcony w sposób szczególny Matce Bożej. Nabożeństwa majowe wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu codziennie o godzinie 17:30
Bardzo gorąco zapraszamy, szczególnie dzieci!

W środę, 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski. Mszę święte tak jak w niedzielę: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00

Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Biblijny. Hasłem tegorocznego Tygodnia są słowa: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelie wszelkiemu stworzeniu”. (Mk 16,15) Aby głosić Ewangelie, należy ją dobrze poznać. Gorąco zachęcamy do czytania Pisma Świętego!

Sakrament bierzmowania będzie udzielony w naszej parafii, w czwartek 4 maja, na mszy wieczornej. Sakramentu udzieli ksiądz biskup Henryk Ciereszko.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Okazja do spowiedzi przed mszą świętą.

Z okazji św. Floriana, patrona Strażaków, msza święta w intencji pań i panów ze Straży Pożarnej w Kleosinie zostanie odprawiona w sobotę o 18:00. Po mszy spotkanie integracyjne w Domu Misyjnym.

Odwiedziny chorych, w sobotę, 6 maja od godziny 9 rano.

W następną niedzielę, taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Białymstoku i Pieniężnie.

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Piotr Marcin Tylewski , Kleosin
Kamila Markowska , Mońki
Zapowiedz II

Paweł Zbierajewski , Białystok
Małgorzata Jarmoc , Kleosin
Zapowiedz I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym