Cytat Tygodnia:
Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość. [św. Jan Paweł II]

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
16 kwiecień  2017

Jutro Poniedziałek Wielkanocny, II Dzień Świąt, msze święte tak jak w niedzielę: 8:00, 10:00, 12:00 i o 18:00

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy wzięli aktywny udział w celebracji Wielkanocy w naszej Parafii; chórowi, paniom i panom ze Straży Pożarnej, harcerzom,  lektorom, ministrantom. Serdeczne Bóg zapłać.

W tym roku z ofiar złożonych za palmy zebrano na kościół 5035 zł. Bardzo dziękuje Radzie Parafialnej i paniom z Klubu Seniora za pomoc w robieniu palm. Wielkie Bóg zapłać!

Spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii w tym roku, 23 kwietnia po mszy o 10:00

Próba przed bierzmowaniem wraz ze świadkami będzie 23 kwietnia po mszy świętej o 12:00

Zbiórka wiosenna na dokończenie budowy naszego kościoła będzie w dniach 23 do 30 kwietnia. Przeprowadzą ją członkowie Rady Parafialnej. Ofiary można też składać na konto parafii.

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Paulina Ciecierska , Kleosin
Marcin Dunaj , Białystok
Zapowiedz II

Klaudia Komenda , Kleosin
Michał Sidz , Białystok
Zapowiedz II

Justyna Kondrat , Kleosin
Karol Mazur , Ignatki Osiedle
Zapowiedz I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym

„Idźcie i głoście” takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2016/2017..