Cytat Tygodnia:
Cóż ci pomoże, że dajesz Bogu tę rzecz, gdy On innej żąda od ciebie? Poznaj, czego Bóg żąda od ciebie i spełnij to, a przez to lepiej zadowolisz swe serce, niż czyniąc, co sam pragniesz.
[św. Jan od Krzyża]

V Niedziela Wielkiego Postu
2 kwiecień  2017

9 kwietnia, obchodzimy   Niedzielę Palmową, Męki Pańskiej. Na każdej mszy świętej poświęcenie palm, na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.
Bardzo prosimy, aby wzorem lat poprzednich nabywać palmy zrobione przez członków Rady Parafialnej i Klubu Seniora z Kleosina. Ofiary złożone za palmy  będą przeznaczone na dokończenie budowy naszego kościoła.

Taca z dzisiejszej niedzieli w całości jest przeznaczona dla ojca Rekolekcjonisty.

W naszym sklepiku są do nabycia świece „Paschaliki”, cena jednej świecy 10 złotych. Ofiary ze świec będą przeznaczone na Caritas.

Dzisiaj także, zbiórka do puszek na dekoracje i  kwiaty do Grobu Pańskiego

Bardzo dziękujemy za ofiary rzeczowe i pieniądze złożone w ramach jałmużny wielkopostnej. Ofiara pieniężna wyniosła 2460 zł. W Wielkim Tygodniu członkowie Rady Parafialnej i o. Antoni rozwiozą pomoc dla potrzebujących mieszkańców naszej Parafii.

Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Paweł Kalinowski , Kleosin
Joanna Dworakowska , Białystok
Zapowiedz I

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym

„Idźcie i głoście” takie jest hasło pracy duszpasterskiej w roku liturgicznym 2016/2017..