Cytat dnia:
Kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa [Łk 9,24]

Ogłoszenia duszpasterskie:
XII Niedziela Zwykła 20.06.2010 r.

W poniedziałek wspom. Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

W środę (23.06) DZIEŃ OJCA. Wszystkim ojcom naszej Parafii życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego i mocy płynącej z wiary oraz opieki patrona ojców Św. Józefa.

W czwartek (24.06) Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela

W sobotę o 18:00 Msza św. za zmarłych w miesiącu czerwcu

W następną niedzielę 27.06 zakończenie roku szkolnego. O godz. 9:00 Gimnazjum; o godz. 11:00 Szkoła Podstawowa. Zapraszamy dzieci, młodzież rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz poczty sztandarowe.

Sprzątanie kościoła mieszkańcy z ul Wyszyńskiego 3: Lautsch, Cimoch, Milewska, Stepaniuk, Cichecka. Dziękuje za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym.

Od pierwszej niedzieli lipca do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 12:30

Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na budowę kościoła

Prasa katolicka dzisiaj wyjątkowo na Festynie.

Dzisiaj nie gotujemy w domu. Zapraszamy wszystkich na Festyn Parafialny
Bóg zapłać za złożone ofiary i okazywaną pomoc. Wszystkim solenizantom, jubilatom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej Niedzieli i wielu łask w nowym tygodniu.