W poniedziałek (14.06) Wsp. bł Michała Kozala, bpa i m.

We wtorek (15.06) Wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy

W środę (17.06) przypada Dzień Modlitw narodu polskiego o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II.

W czwartek (17.06) św. Brata Alberta Chmielowskiego,

W poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej oraz wszystkich chętnych do pomocy przy Festynie
Sprzątanie kościoła: Wyszyńskiego 2: Koneccy, Zawadzcy, Obsulewicz, Diemiańczuk.

Sklepik: Nowy numer Gościa Niedzielnego, Mały Gość Niedzielny miesięcznik dla rodzin Arka.

W dniu 20 czerwca br. Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kleosinie organizuje IX Festyn Rodzinny dla mieszkańców Kleosina i okolic pod hasłem: „Ojczyzna – Rodzina rodzin”.

Festyn połączony zostanie z uroczystym otwarciem wystawy misyjnej „Na wschód od Białegostoku”.

Honorowy patronat nad Festynem objął Poseł na Sejm RP Pan Krzysztof Tołwiński.

Patronat medialny: Radio Białystok, Radio VOX, Wrota Podlasia, Kurier Poranny.

Mile widziani są sponsorzy oraz osoby czy firmy które mogłyby pomóc w organizacji Festynu potrzebne są gadżety i nagrody na loterię fantową. Odbędzie się trzeci konkurs na najlepsze wypieki i potrawy kulinarne o puchar Proboszcza.
Bóg zapłać za złożone ofiary.

Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim Parafianom życzymy błogosławionej Niedzieli.

Zapowiedzi wydarzeń